Vítejte na našem webu

Naše společnost Inter-Trade Praha spol. s r.o.

nabízí špičkové technologé produkty, které se vyznačují vysokou účinností, ekologickou bezpečností a hospodárností. Uživatelům umožňují snížit spotřebu nebo úplně nahradit klasickou syntetickou chemii.
 
Jsme výhradním distributorem zařízení Envirolyte pro Českou republiku a Slovensko (viz Certifikát níže).
 
Envirolyte je dnes značkou kvality pro produkty Elektro Chemické Aktivace vody (ECA). Tyto ECA roztoky (v České republice označované pod obchodní značkou VertEsprit*) mají vynikající dezinfekční a mycí účinky a používají se k ošetření vody, povrchů a prostor.
------------------------------------------------
* Jediným vlastníkem ochranné známky VertEsprit je naše společnost Inter-Trade Praha spol. s r.o. - viz https://oz.kurzy.cz/inter-trade-praha-sro/vertesprit-p436244z285546u.htm
Proti neoprávněnému používání značky podnikáme veškeré právní kroky, za zneužití dobrého jména značky VertEsprit neneseme žádnou zodpovědnost. 
--------------------------------------------------
 

Nabízíme:

Účinný a při tom ekologicky nezávadný roztok VertEsprit ANK (obsahuje účinnou látku kyselinu chlornou – HOCl, která je přirozenou součástí imunitního systému organismů).

Vyrábějte sami nebo objednejte v kanystrech u nás! – Nejlevnější varianta pro Vás!

Rádi Vám pomůžeme spočítat, co je pro Vás výhodnější.

Zda vyrábět přímo v místě spotřeby z vody a obyčejné soli za použití elektřiny, nebo zda je výhodnější od nás nakupovat roztok v kanystrech. Roztok je účinný a ekologicky nezávadný (BES - Bez Ekologické Stopy!).

Roztok ANK lze jednoduše používat k dezinfekci zdrojové vody (ze studny) nebo procesních vod (proplach potrubí apod.) a ploch nebo i povrchů výrobních zařízení. Je účinný i proti vzniku a tvorbě biofilmů.

Náš roztok neutrálního anolytu ANK (v ČR pod obchodním označením VertEsprit ANK), obecně označovaný jako ECA voda (elektrochemicky aktivovaná voda) je velmi účinný dezinfekční přípravek, který se v poslední době stále výrazněji prosazuje

- při likvidaci legionely v TUV,

- při čištění povrchů, 

- v chovech zvířat, ale i

- v potravinářských provozech a 

- při výrobě nápojů a mléčných výrobků (farmáři, kteří přicházejí se svými výrobky na farmářské trhy tak mohou získat nástroj, který jim dá jistotu výroby zdravých a hygienicky nezávadných potravin). 

Novinky

Informace pro návštěvníky

17.10.2008 09:14
  Vážení obchodní partneři a naši zákazníci Dovolujeme si Vás upozornit, že od ledna 2015 jsou naše automatizované přístroje Envirolyte certifikovány NSF v celém rozsahu řady anodových generátorů jako bezpečné pro použití v pitné vodě. Doufáme, že se tím ještě zvýší důvěra v naše...
>>
<< 1 | 2

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.